آیا می دانید با دوره های آموزشی Vchess می توانید از 0 تا 100 شطرنج را در خانه فرا بگیرید؟

chess 24 | دانلود آموزش chess 24 | کامل ترین مجموعه آموزشی chess 24

دانلود آموزش chess 24

تاریخچه ای از کمپانی Chess24 :

این شرکت در سال ۲۰۱۴ در کشورهای انگلستان ,اسپانیا و آلمان تاسیس گردید . از اساتید به نامی که در این شرکت سرمایه گذاری کردند می توان به ویشی آناند ,آرتوریوسوپوف , فرانسیس والسیوف ، درسادرخشانی ، آنارادولف، مارک دوررتسکی رون ولگا و سابرینا وگا اشاره کرد البته اغلب این افراد به صورت دانش و نه مادی در این کمپانی مشارکت دارند .
رتبه این سایت قدرتمند از نظر الکسا (زیر مجموعه آمازون) حدود ۶٫۵۱۸ تا ماه جانیوری ۲۰۱۷ اعلام گردیده است .

خبر خوش:

در این بخش از سایت قصد داریم تمام آموزش های زبان اصلی سایت Chess24 را برای شما به صورت رایگان قرار دهیم تا به توانید از آن ها حداکثر استفاده را ببرید.

منابع :

بخش اعظم این مجموعه توسط دوست و همکار گرامی جناب مهدوی موسس سایت Chesstime.ir در اختیار ما قرار گرفته و بخشی دیگر توسط سایر دوستان به هر حال برای جمع آوری این مجموعه بسیار زحمت کشیده شده . اما طبق عادت ما همه مجموعه های تهیه شده در این کمپانی را به چهار دسته بندی تاکتیک و ترکیب ، شروع بازی ، وسط بازی و نهایتا آخربازی تقسیم بندی می کنیم .

شما کاربران گرامی می توانید با کلیک برروی هر گزینه در صفحه ای که برایتان باز می گردد توضیح جامعی از مجموعه مورد نظر را مطالعه و سپس متناسب با نیاز خود آن را دانلود نمایید . توجه داشته باشید از نظر ما انتشار مجموعه های لاتین بلامانع است، پس سعی کنید شما هم در گسترش علم شطرنج به همدیگر کمک کنید .

برای اینکه در نهایت بتوانید بهترین استفاده را از این محتوا داشته باشید حتما یک دفتر برای این بخش تهیه کنید، بازی ها را بچینید و نکات را یادداشت کنید .

به چند نکته دقت کنید :

✅ اگر شما هم مجموعه آموزش های Chess24 را دارید که در سایت قرار ندارد می توانید آن برای یکی از مشاوران سایت ارسال کنید تا با قرار دادن آن برروی سایت به اشاغه‌ی بهتر و کاملتر این مجموعه کمک کرده باشید.
✅ پیشنهاد می شود از این مجموعه ها به صورت مکمل در کنار آموزش های اصلی ترم های سایت استفاده گردد، چرا که با درک دانش بنیادی می توانید از این آموزش ها درک بهتر و واضح تری داشته باشید.
✅ افرادی که در ترم پایین تر از ترم چهارم سایت هستند به هیچ عنوان استفاده از مطالب این بخش به آن ها توصیه نمی گردد و استفاده از این آموزش ها برای آن ها مضر است .

کامل ترین مجموعه آموزشی chess 24

لیست فیلم های آموزشی تاکتیک ها و ترکیب ها
لیست فیلم ها آموزشی شروع بازی
لیست فیلم ها آموزشی آخر بازی

نکته پایانی :

کمپانی Chess24 یکی از قوی ترین کمپانی های فعال در تمام زمینه های شطرنج از پخش زنده مسابقات گرفته تا تولید محتوای آموزشی به تمام زبان های زنده و برتر دنیا . کمپانی Chess24 در نرم افزار اندروید خود امکانات زیادی را قرار داده است که از این جمله امکانات می توانیم به موارد زیر اشاره کرد :

✅ انجام بازی آنلاین
✅ تحلیل بازی با انجین استاک فیش
✅ حل آنلاین پازل تاکتیک و ترکیب
✅ پخش زنده مسابقات
✅ انتشار اخبار شطرنج جهان
✅ آموزش مالتی مدیا

اما اگر بخواهیم از نقاط ضعف این نرم افزار در برابر نرم افزار لای چس بگوییم تنها نقطه ضعف آن عدم پرداخت آنلاین در ایران به علت تحریم هاست شما می توانید نسخه اندروید و ios این نرم افزار را در زیر دانلود کنید :

chess 24 | دانلود آموزش chess 24 | کامل ترین مجموعه آموزشی chess 24chess 24 | دانلود آموزش chess 24 | کامل ترین مجموعه آموزشی chess 24

در صورتی که در هنگام دانلود فایل ها با دانلود منیجر دچار مشکلی شدید از مرورگر برای دانلود استفاده کنید.

نظرات خود را با یک کلیک به ما بگویید ...

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

دیگر مطالب این بخش

btn-to-top-page