آیا می دانید با دوره های آموزشی Vchess می توانید از 0 تا 100 شطرنج را در خانه فرا بگیرید؟

ترم چهارم (A.4) : آخر بازی مقدماتی

chess-base

اهمیت آخربازی بر کسی پوشیده نیست

کاپابلانکا یکی از آن مثال های تکرار نشدنی است که الگوی بسیاری از استاد بزرگان عصر معاصر نیز هست . اگر بازی های وی را مورد مطالعه قرار دهید به راحتی خواهید دید با یک گشایش ساده بازی را به سمت آخر بازی سوق می داد و پس از آن که آخر بازی به وجود می آمد انگار کاپابلانکا جانی دوباره می گرفت . ما در این ترم سعی می کنیم شما را با مباحث پایه ای آخر بازی به صورت کامل آشنا نماییم در این ترم شما با مباحث زیر آشنا خواهید شد:
✅ آخربازی پیاده ای
✅ آخربازی سوار های سبک
✅ آخربازی رخ
✅ آخربازی وزیر
و قابل ذکر است در این ترم، کتاب مرجع ما کتاب روزن بوده و قصد داریم آموزش آخر بازی کرس را به ترم آخربازی پیشرفته بسپاریم .
از قوانین مفیدی که در این ترم خواهیم آموخت : تقابل – خانه های کلیدی – شانه زدن با شاه – قانون مربع – مربع متغیر – رنگ و اسب – فیل های ناهمرنگ – فیل های همرنگ – رخ و پیاده – فیلیدور – کارشتینات – آخربازی لاسکر – وزیر و پیاده عرض آخر.

توجه :

مباحث قرار گرفته در این ترم مربوط به نسخه ۲۰۱۳ می باشد افرادی که این ترم را خریداری می کنند می توانند در تابستان نسخه ۲۰۱۸ آن را نیز رایگان دریافت نمایند بدون هیچ هزینه اضافی . ( در تابستان قیمت این ترم ۶۰ هزار تومان خواهد گردید ) .

توجه :

تمامی دوره های موجود در Vchess دارای پشتیبانی کامل می باشند و شما می توانید بعد از خرید هر دوره به صورت مستقیم با مدرسین و کارشناسان ما در تماس باشید و سوالات خود را مطرح کنید دقت کنید در فرایند ثبت نام از ایمیل و مشخصات واقعی خود استفاده کنید تا ما بتوانیم به بهترین شکل شما را در مسیر یادگیری شطرنج حمایت کنیم

توجه :

شما می توانید برای ارتباط مسقیم با مدرس و پشتیبان خود با شماره های ۰۹۳۹۸۵۶۱۶۷۲ (علی خسروی پشتیبان دوره) – ۰۹۱۳۵۵۷۷۷۶۱۳ (آرمان گلبیدی مدرس دوره) در تماس باشید.

مدرس دوره آقای آرمان گلبیدی

قیمت استثنایی این دوره برای مدتی محدود تنها ۳۰ هزار تومان

RIAL 300,000 – خرید

در صورتی که در هنگام دانلود فایل ها با دانلود منیجر دچار مشکلی شدید از مرورگر برای دانلود استفاده کنید.

نظرات خود را با یک کلیک به ما بگویید ...

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

دیگر مطالب این بخش

btn-to-top-page