آیا می دانید با دوره های آموزشی Vchess می توانید از 0 تا 100 شطرنج را در خانه فرا بگیرید؟

ترم ششم(B.2) : وسط بازی مقدماتی

ترم ششم(B.2) : وسط بازی مقدماتی

استاد بزرگ ها تئوری های شروع بازی را خوب بلدند و خوب می دانند .در مورد آخربازی هم محاسباتشان کم و بیش برابری خواهد کرد .
اما وجه تفاوت آن ها بیشتر در کدام یک از سه مرحله است ؟ بله جواب درست وسط بازی است . وسط بازی عاملیست که ما می گوییم شطرنج هنر , خلاقیت و زیبایست . تفاوت هنر , هنرمندان بزرگ جهان همچون کارلسن و ….. در این مرحله کاملا مشخص می شود . عده ای مانند پیکاسو عاشق طرح های پیچیده و عده ای با چند خط و پاره خط تابلویی بی نظیر خلق می کنند مانند بابی فیشر و کاپابلانکا ….. .
عده ای فقط به خاطر رنگ و آب زیبای تابلویشان معروف خواهند شد مانند امانوئل لاسکر که یک روانشناس تمام عیار در شطرنج است .
در این ترم من برای شما عناصر اصلی را باز می کنم این عناصر عبارت اند از :
✅ ساختار های پیاده ای
✅ ساختار های مرکز
✅ سوار بد و خوب
✅ تعویض های خوب و بعد
✅ هنر محاسباتی
✅ فیل مدرن و کلاسیک
✅ شناخت بازی داینامیک و…

توجه :

مباحث قرار گرفته در این ترم مربوط به نسخه ۲۰۱۳ می باشد افرادی که این ترم را خریداری می کنند می توانند در تابستان نسخه ۲۰۱۸ آن را نیز رایگان دریافت نمایند بدون هیچ هزینه اضافی . ( در تابستان قیمت این ترم ۶۰ هزار تومان خواهد گردید ) .

توجه :

تمامی دوره های موجود در Vchess دارای پشتیبانی کامل می باشند و شما می توانید بعد از خرید هر دوره به صورت مستقیم با مدرسین و کارشناسان ما در تماس باشید و سوالات خود را مطرح کنید دقت کنید در فرایند ثبت نام از ایمیل و مشخصات واقعی خود استفاده کنید تا ما بتوانیم به بهترین شکل شما را در مسیر یادگیری شطرنج حمایت کنیم

توجه :

شما می توانید برای ارتباط مسقیم با مدرس و پشتیبان خود با شماره های ۰۹۳۹۸۵۶۱۶۷۲ (علی خسروی پشتیبان دوره) – ۰۹۱۳۵۵۷۷۷۶۱۳ (آرمان گلبیدی مدرس دوره) در تماس باشید.

مدرس دوره آقای آرمان گلبیدی

قیمت استثنایی این دوره برای مدتی محدود تنها ۳۰ هزار تومان

RIAL 300,000 – خرید

نظرات خود را با یک کلیک به ما بگویید ...

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

دیگر مطالب این بخش

btn-to-top-page