آیا می دانید با دوره های آموزشی Vchess می توانید از 0 تا 100 شطرنج را در خانه فرا بگیرید؟

ترم اول (A.1) : مبانی و مقدامات بازی شطرنج

به ترم اول (A.1) : مبانی خوش آمدید

ترم اول (A.1) : مبانی

این ترم مخصوص افرادی است که تازه شروع به کار کردن و به اصطلاح خودمانی صفر کیلومتر هستن . اما نباید از اینکه دانش کمی دارید نگران شوید و سرخورده شوید زیرا چه بسیار افرادی که باهاشون برخورد کردم و دانش های اشتباهی را به ذهنشان وارد کرده بودند و این مواقع کارما دوچندان می شود باید دانش اشتباه را پاک کنیم و دوباره از اول شروع کنیم .به هر حال ورود شما را به مبانی و مقدامات بازی شطرنج خوش آمد می گم .
ما در کل ۱۰ ترم خواهیم داشت و ترم های A.1 و A.2 ترم های آسان و درعین حال پایه ای هستند که شما در آنها با مبانی شطرنج و تاکتیک ها آشنا می شوید و می توانید مانند افرادی که در پارک هستند یک بازیکن متوسط روبه پایین شوید و تازه در ترم های بعد است که وارد اصل شطرنج خواهید شد .نگران نباشید چون گروه Vchess تا اخرین نفس درکنار شماست تا شما وارد جامعه شطرنجی ها شوید و خدا را چه دیدید شاید کل زندگیتان اصلا متحول شد .
ما ترم اول را برای عموم رایگان قرار دادیم تا همگان از آن استفاده و سطح کلی شطرنج ایران افزایش یابد .

نحوه کار در این ترم چگونه است ؟

این ترم دارای یک کتاب جامع می باشد که این سه جلسه را شامل می شود شما باید ابتدا فیلم ویدئویی هر جلسه را مشاهده کرده سپس به کتاب مراجعه کنید و بعد از مرور آن جلسه در کتاب تمرین های آن را حل کرده و برای پشتیبان خود ارسال کنید .

در صورتی که در هنگام دانلود فایل ها با دانلود منیجر دچار مشکلی شدید از مرورگر برای دانلود استفاده کنید.

نظرات خود را با یک کلیک به ما بگویید ...

  1. mosi گفت:

    سلام ممنون از فایل های آموزشی بسیار خوبتون . در ویدئوی سوم گفتین یه کتاب تمرین هست . از کدوم قسمت میشه تهیه ش کرد؟

    1. alikhosravi alikhosravi گفت:

      سلام دوست عزیز شما می تونید با دریافت کتاب ترم اول که در لیست دانلود های همین صفحه موجود می باشد استفاده کنید در کتاب در پایان هر جلسه تمرینات خاص اون جلسه موجود می باشد ، موفق باشید

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

دیگر مطالب این بخش

btn-to-top-page