آیا می دانید با دوره های آموزشی Vchess می توانید از 0 تا 100 شطرنج را در خانه فرا بگیرید؟

پکیج کامل دوره های مجازی آموزشگاه

پکیج کامل دوره های مجازی آموزشگاه

گروه آموزشی VChess در سال ۱۳۹۷ شامل (مدرسین شطرنج ,طراحان سایت و گرافیست‌ها ) به وجود آمد . هدف این گروه آموزشی ارتقا سطح کیفی شطرنج ایران است . امّا این صحبت‌ها بدون مشارکت و همکاری شما جز شعاری بیش نخواهد بود .

این پکیج مناسب تمام افرادی است که ریتینگ ندارند یا ریتینگ آن ها کمتر از ۱۹۰۰ می باشد . در آینده نیز قرار است مرحله پرش از ۱۹۰۰ تا ۲۱۰۰ را برای علاقه مندان تهیه کنیم.

پکیج آموزش جامع شطرنج شامل سه جلد کتاب بوده که هر کتاب بیش از ۱۰۰۰ صفحه محتوا خواهد داشت .
شما در زیر تصویر جلد یک آن را مشاهده می کنید :

پکیج کامل دوره های مجازی آموزشگاه

کتاب نامبرده دارای بیش از ۵۶۰ ساعت آموزش مالتی مدیا (صوتی و تصویری ) نیز می باشد .
بنابراین شما پس از تهیه این پکیج یک منبع آموزشی ۳۰۰۰ صفحه ای با ۵۶۰ ساعت آموزش ویدئویی فارسی خواهید داشت.
و به جرات می توان گفت شما به هیچ کتاب و منبع دیگری نیاز نداشته چرا که من از نه سالگی هر مطلب مفیدی که می دیدم , می آموختم و ایجاد می‌کردم در این کتاب جمع آوری کرده ام .
نکته‌ مهم: تهیه پکیج شما را به هدفتان نمی رساند بلکه خواندن آن و خواندنی که مطابق با برنامه ریزی ماست شما را یک استاد بزرگ خواهد کرد .

کل مباحث این پکیج در ۹ ترم خلاصه گردیده که شما می توانید به صورت جداگانه ترم ها را تهیه یا به صورت کامل آن را تهیه کنید . اما خیلی مهم است که یک معرفی اجمالی از هر ۹ ترم با هم داشته باشیم :

ترم اول ( مبانی ) :

در این ترم شما با عناوین اولیه همچون ( شناخت صفحه , نام گذاری خانه‌ها , نحوه حرکت مهره‌ها ,ارزش گذاری نسبی و اکتسابی آنها ,ثبت حرکات و مقدمه ای بر تاکتیک هایی چون آچمزی ,برخاست ها و چندگال ) خواهید داشت .
این ترم شامل ۳ جلسه بوده که در جهت ارتقاء سطح کلی شطرنج برای عموم رایگان عرضه گردید و می توانید این ترم را دانلود کنید .

ترم دوّم ( تاکتیک و ترکیب ) :

در ترم مذکور شما با سلاح ها و ابزار های مبارزه‌ی شطرنج آشنا خواهید شد و شما اولین قدم را برروی صفحه کارزار برخواهید داشت .
از سلاح هایی که می آموزید می توان به ( حرکت بینابینی، انحراف و جلب ، اضافه بار ، آسیاب بادی، قطع ارتباط و … ) اشاره کرد همچنین شما مات های پایه ای و فرم های حمله به شاه را خواهید آموخت مانند (مات با دوفیل ، مات با فیل و اسب ، مات لگال، مات گرکو، مات عربی و آناستیسا و … ) در ادامه مباحثی چون شروع بازی، آخربازی و …. را به صورت کامل بررسی می کنیم .

ترم سوم ( شروع بازی اولیه سفید) :

به نظر من یکی از شاهکارهای گروه آموزشی ما داخل شروع بازی خلاصه می‌شود . اینکه شما در حین بازی احساس ترس نکنید و از آغاز بازی خود مطمئن باشید به همین مرحله بر می گردد . اما یک از بدی های شروع بازی کسل کننده بودن آن است .
به همین علت این مبحث را ما در سه ترم جداگانه بررسی می‌کنیم . ترم یک و دو شروع بازی به شروع بازی سفید و ترم سوم شروع بازی به شروع بازی سیاه تخصیص داده می‌شود اما در این ترم چه شروع بازی هایی را می آموزیم :
من قبل اینکه شما شروع بازی تخصصی را بیاموزید شما را با شروع بازی های پایه ای و مادر در حد اجمالی آشنا می کنم تا طرح بازی هر کدام را یاد بگیرید که عبارتند از :
✅ ژیکوپیانو
✅ دو اسب
✅ پتروف(پطروف)
✅ اسکاتلندی
✅ مقابله با فرانسه شاخه تاراش
حالا که به خوبی با طرح ها آشنا شدید ما کار اصلیمان را شروع می کنیم و شاخه های تخصصی را شما خواهید آموخت شاخه های تخصصی که در این ترم می آموزید عبارتند از :
✅ روی لوپز تعویضی
✅ روی لوپز شاخه‌های فرعی
✅ فرانسه واریانت تاراش
این ترم بیش از ۳۰۰ صفحه را از کتاب را شامل خواهد شد و به گونه ای این شروع بازی ها را خواهید آموخت که در لول A جهان هم بتوانید از آن استفاده کنید .

ترم چهارم ( آخربازی مقدماتی) :

بدون شک پس از گذراندن ترم شروع بازی ۱ و مخصوصا روی لوپز تعویضی یک احساس ضعف آخربازی شما را فرا میگیرد .
که باید هرچه سریع تر آن را برطرف کرد خیلی از مدرسین معتقد هستند اوّل باید آخربازی آموزش داده شود اما من معتقدم تا ندانید چه آخر بازی انتظار شما را می کشد این یک کار بیهوده خواهد بود شما در این ترم مباحثی چون ( آخربازی پیاده‌ای : تقابل، قانون مربع ، مربع متغیر ، شانه زدن، مثلث و …

آخربازی سوارهای سبک : فیل های همرنگ و غیر همرنگ، فیل در برابر اسب، اسب و رنگ خانه متغیر و ….

آخربازی سوار های سنگین : تساوی فیلیدور و کاریشتات، پیاده در برابر رخ، محدوده مات وزیر و … آشنا خواهید شد .

ترم پنجم ( شروع بازی دو تکمیلی سفید) :

در اینجا سطح شما یک گام جلو تر رفته .اما وقتی e4 می‌کنید حریف حرکات مختلف دیگری همچون c6 یا c5 یا d6 یا حرکتی دیگر را انجام می‌دهد که به شروع بازی های متفاوت دیگری تبدیل می گردد .

در این مرحله کار من و شما یادگیری و تکمیل شروع بازی سفید خواهد بود و به قولی پس از اتمام این بخش شما یک استاد شروع بازی سفید خواهید بود اما چه مباحثی را در این ترم کار خواهیم کرد :
✅ شروع بازی سیسیلی بسته و گرند پریکس
✅ کاروکان شاخه‌ی پانوف
✅ حمله در دفاع پیرک
✅ دفاع در برابر اسکاندیناوی

ترم ششم ( وسط بازی مقدماتی) :

انتظاری که پس از اتمام ترم پنجم من از شما دارم این است که دیگر در شروع بازی سفید هیچ خطایی از شما سر نزند . البته هنوز انتظار ندارم که بیشتر بازیهایتان به برد تبدیل شود . علتش هم این است که یک بازی شطرنج از سه مرحله تشکیل شده و شما فقط تا الان در یک مرحله آن آماده اید .
اما آنچیزی که یاعث فرق اصلی شما از الان با یک استاد بزرگ می گردد به جز محاسبه , وسط بازی شماست در ترم وسط بازی شما یادمی‌گیرد در سراسر بازی به دنبال چه اهدافی باشید تا به برد برسید برای مثال خواهید آموخت ( نحوه آنالیز و تحلیل بازی , ساختارهای پیاده‌ای مانند : پیکان , دیوار سنگی , زنجیره پیاده ای و عواملی همچون پایگاه نفوذی , پیاده عقب مانده , پیاده دوپشته و …

همچنین انواع استراتژی را در شطرنج می آموزید مانند : ماتریال , فضا , زمان و داینامیک همچنین می آموزید درخت کوتوف در محاسبات چیست و با چهار مرحله محاسبه : ارزیابی، آنالیز، حرکت کاندید و محاسبه آشنا خواهید شد .
به قولی پس از ترم وسط بازی چشم شما برروی جهان بی منتهای شطرنج باز خواهد گشت .

ترم هفتم ( شروع بازی سه شروع بازی سیاه ) :

و اما …. دیگه کم کم باید برای شرکت در مسابقات آماده شوید در ترم هفتم شما طبق یک مکانیزم ساده برای رفتن به مسابقات آماده می شوید . در این ترم ما برروی شروع بازی سیاه شما که می توانم بگم حتی یک نو آوری سیستماتیک نیز هست مسلط می شویم من به شما یاد خواهم داد چگونه افراد را به فرم دلخواهتان بکشید .

هر حرکتی که انجام دهد شما یک حرکت طلایی به نام C6 خواهید داشت که بازی را یا به فرم کاروکان یا به فرم اسلاو می برد . اما چرا این شروع بازی را تاریتینگ ۱۹۰۰ به شما می آموزیم چون تنها شروع بازی است که هر دو جنبه تاکتیکی و پوزیسیونی را در خود دارد و هم محاسبات شما و هم دید پوزیسیونی شما به چالش کشیده می شود در عین حال کمی شاخه ها باعث سردرگمی شما نمی گردد بنابراین در این ترم دو شروع بازی زیر را خواهیم خواند :
✅ اسلاو
✅ کاروکان

ترم هشتم ( وسط بازی پیشرفته ) :

از این ترم به بعد شما از یک بازیکن باشگاهی قوی تر خواهید بود و انتظار دارم ریتنیگ های زیر ۱۷۰۰ را به راحتی هرچه تمام تر ببرید. در این ترم شما مباحثی را می آموزید که در کتاب های فارسی به هیچ عنوان نمی توان یافت .

برای مثال ( نحوه صحیح تعویض ها , شناخت لحظات بحرانی , هنر محاسبات اجباری و…. ) که الان جزء مباحث روز دنیای شطرنج می باشند . و حتی بسیاری از آن ها تحت آزمایش قرار گرفته اند اما دریک دید کلی بخواهم برایتان عنوان کنم شما ۷۰ درصد شاید هم بیشتر به دید یک استاد بزرگ رسیده اید .

ترم نهم ( روانشناسی در شطرنج و هنر آنالیز در شطرتج ) :

یکی از هنرهای استاد بزرگان و اساتید شطرنج از دید عامه ذهن خوانی است. هرچند این تعبیر را یک اشتباه می دانم اما تاثیر روانشناسی در مسابقات بر هیچ کسی پوشیده نیست .

شما اگر بتوانید با سلسله حرکاتی در صفحه ذهن حریف را آشفته کنید به راحتی می توانید حریف را مغلوب کنید .امانوئل لاسکر یکی از این افراد به نام است که با توجه به شرایط محیطی می توانست بهترین حرکت را برای برهم ریزی ذهن حریف پیش بینی و انتخاب کند .

در ادامه این ترم به شما خواهم آموخت چگونه یک بازی را آنالیز کنید و شما نیز باید بدانید آنالیز بازی خود و دیگران بزرگ ترین استاد شما خواهد بود تا هم ضعف هایتان را بشناسید و هم در هر بازی بتوانید طرح ها را ببینید .
تضمین بازگشت هزینه شما چگونه است ؟
درصورتی که شما مایل به برگشت هزینه باشید تا ۱۲ ساعت پس از خرید می توانید به پشتیبان خود اطلاع دهید و بدون هیچ کسری از هزینه پول به شما بازگشت داده خواهد شد .

توجه :

ما سعی کردیم با کمترین هزینه این دوره آموزشی را برای شما فراهم کنیم .هزینه کل پکیح تا تابستان ۱۳۹۷ برابر با ۳۲۰۰۰۰ تومان می باشد و بدون شک این هزینه پس از تکمیل نهایی به قیمت بیش از ۵۰۰۰۰۰ تومان خواهد رسید به علت گرفتن مجوز و چاپ شما می توانید این پکیج را با رفتن به سایت Vchess.ir سفارش دهید .

توجه :

این پکیج در حال حاضر در حال تکمیل شدن و هنرجویانی که اکنون پکیج را دریافت می کنند بدون هیچ هزینه اضافی در آینده نسخه آپدیت شده آن نیز برایشان ارسال می گردد .

توجه :

شما با یک بار پرداخت هزینه برای این پکیج در صورت آمدن آپدیت جدید آن فقط با پرداخت هزینه پست پکیج آپدیت شده را که هر ۳ سال یک بار نشر داده می شود را می توانید در یافت کنید .
سال های آپدیت آینده : ۲۰۱۳ – ۲۰۱۸ – ۲۰۲۱ – ۲۰۲۳ – ۲۰۲۶

توجه :

برای این پکیج زحمات زیادی کشیده شده است لطفا هیچ یک از فایل ها را مگر ترم یک مبانی را برای افراد دیگر ارسال نکنید . باشد که با حمایت شما این گروه سالیان سال به کار خود ادامه دهد .

توجه :

اگر نسخه کتاب را به صورت چاپی در خواست کنید هزینه چاپ بر عهده خود شما خواهد بود .

توجه :

شما می توانید برای ارتباط مسقیم با مدرس و پشتیبان خود با شماره های ۰۹۳۹۸۵۶۱۶۷۲ (علی خسروی پشتیبان دوره) – ۰۹۱۳۵۵۷۷۷۶۱۳ (آرمان گلبیدی مدرس دوره) در تماس باشید.

مدرس دوره آقای آرمان گلبیدی

قیمت کل پکیج آموزشی: ۳۲۰ هزار تومان

RIAL 3,200,000 – خرید

در صورتی که در هنگام دانلود فایل ها با دانلود منیجر دچار مشکلی شدید از مرورگر برای دانلود استفاده کنید.

نظرات خود را با یک کلیک به ما بگویید ...

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

دیگر مطالب این بخش

btn-to-top-page