آیا می دانید با دوره های آموزشی Vchess می توانید از 0 تا 100 شطرنج را در خانه فرا بگیرید؟

آرمان گلبیدی

ترم پنجم (B.1) : شروع بازی تکمیلی سفید

ترم پنجم (B.1) : شروع بازی تکمیلی سفید

حضور شما در این ترم نشان دهنده پیشرفت شماست . و برای همین وارد سری B شده اید . شما الان دقیقا مانند یک جوانه سبز سر از خاک بر داشته اید و نیاز به یک ستون و پشتیبان خواهید بود تا با تکیه بر آن قامت راست کرده و پیشروید، در ترم A.3 ما شروع بازی های پایه را کاملا با هم کار کردیم مانند :
ژیکوپیانو – دو اسب – پتروف ( به قول مدیر طراحان سایت “عمو پتروف “) – اسکاتلندی .

و پس از آن آمدین و شروع بازی تخصصی روی لوپز را انتخاب کردیم و دفاع فرانسه واریانت تاراش را مطالعه کردیم و نهایتا شما قرار است در این ترم شروع بازی سیسیلی را به صورت تخصصی یادبگیرید و جلو بروید . در این ترم ما در برابر دفاع های زیر مقاوم خواهیم شد :
✅ سیسیلی
✅ اسکاندیناوی
✅ آلخین
✅ پیرک
و……
پس کمربند های خود را محکم ببندید که قراره شروع بازی سفید حود را تکمیل کنیم و به اصطلاح شروع سفید ما ضد ضربه خواهد شد .
نکته : مباحثی که الان قرار گرفته مربوط به ورژن ۲۰۱۳ بوده و قرار است در تابستان ۱۳۹۷ ورژن ۲۰۱۸ قرار بگیرد . افرادی که اکنون خرید می کنند در تابستان نسخه ۲۰۱۸ نیز رایگان تقدیمشان می گردد .

توجه :

مباحث قرار گرفته در این ترم مربوط به نسخه ۲۰۱۳ می باشد افرادی که این ترم را خریداری می کنند می توانند در صورت تکمیل نسخه ۲۰۱۸ آن را نیز رایگان دریافت نمایند بدون هیچ هزینه اضافی .

توجه :

تمامی دوره های موجود در Vchess دارای پشتیبانی کامل می باشند و شما می توانید بعد از خرید هر دوره به صورت مستقیم با مدرسین و کارشناسان ما در تماس باشید و سوالات خود را مطرح کنید دقت کنید در فرایند ثبت نام از ایمیل و مشخصات واقعی خود استفاده کنید تا ما بتوانیم به بهترین شکل شما را در مسیر یادگیری شطرنج حمایت کنیم

توجه :

شما می توانید برای ارتباط مسقیم با مدرس و پشتیبان خود با شماره های ۰۹۳۹۸۵۶۱۶۷۲ (علی خسروی پشتیبان دوره) – ۰۹۱۳۵۵۷۷۷۶۱۳ (آرمان گلبیدی مدرس دوره) در تماس باشید.

در پایان اگر سوالی داشتید می توانید در قسمت نظرات مطرح کنید .

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 17 =