آیا می دانید با دوره های آموزشی Vchess می توانید از 0 تا 100 شطرنج را در خانه فرا بگیرید؟

آرمان گلبیدی

پکیج کامل دوره های مجازی آموزشگاه

پکیج آموزش ویدئویی شطرنج

شما را به اندازه‌ی تعداد حرکات ممکن در شطرنج دوست داریم

در زندگی هیچ چیزی لذت بخش تر از هدیه دادن و هدیه گرفتن نیست و این دلیلی است که سعی کردیم برای این پکیج آموزشی هدایای ویژه ای در نظر بگیریم .

در پکیج کامل آموزشگاه برای شما هدایایی را  به عنوان یادگاری در نظر گرفتیم تا همیشه در یادتان بمانیم .

این هدایا علاوه بر محتوای آموزشی همراه با پکیج برای شما ارسال خواهند شد .

این هدایا عبارتند از :

 • پایان ناپذیری همیشگی
 • بی نهایت شدن
 • اردوهای رایگان مجازی

که هر یک را در ادامه این پست بررسی خواهیم کرد .

آموزش حرفه ای شطرنج

مقدمه :

حدود ۱۰ سال پیش وقتی در باشگاه آرمن اصفهان خودم هنرجو بودم یک خلا بسیار شدیدی در ذوق می زد.

پدری برای مشغله زیاد تا نانی حلال را به خانه آورد ، خانمی به خاطر مادر بودن و خانه داری , فرزندی به خاطر کم سن و سال بودن یا اینکه به قولی بیش فعال بودن (البته من در کل مقوله بیش فعالی را قبول ندارم چون بچه ها باید شیطون باشن ) و پدر و مادر بزرگی به علت سن زیاد ، توانایی شرکت در کلاس های حضوری را نداشتند و خلا از اینجا نشائت می گرفت.

سال ها گذشت و گروهی از مربیان و داوران و طراحان و برنامه نویسان تشکیل دادیم و این مسئله مهم را بیان کردیم .

ساعت ها کار ,مطالعه و بالاخره نتایج درخشان حاصل شد قهرمانی کشوری در پیشکسوتان و آسیا , قهرمانی یکایک نوجوانان و جوانان در استان های مختلف به ما اثبات کرد راهی درست را در پیش گرفتیم .

این موفقیت ها سوالی جدید را مطرح کرد “چگونه از سردرگمی شطرنج بازان جلوگیری کنیم “و این شروعی بود بر طراحی پکیج اموزش جامع شطرنج و این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه های مالی .

آموزش ویدئویی شطرنج

این پکیج برای چه افرادی مناسب است :

این پکیج بی تردید برای تمامی افراد یک خانواده طراحی شده است تا در کنار هم بتوانند یک تیم شطرنجی فوق العاده را راه اندازی کنند .

حداقل سن مورد نیاز برای استفاده از این پکیج ۱۰ سال بوده و برای افرادی که ریتینگ ندارند تا افرادی که ریتینگشان زیر ۲۱۰۰ است مناسب است .

بیشتر بخوانید : ریتینگ چیست

پکیج جامع آموزش شطرنج

محتویات پکیج

پکیچ جامع شطرنج شامل بیش از ۱۵۰ ساعت فیلم آموزشی از سطح صفر تا سطح حرفه ای یعنی ریتینگ ۲۰۰۰ فیده می شود . تمام این فیلم ها به صورت فارسی بوده و دوبله فیلم های خارجی نیست بلکه حاصل دانش و مطالعه و البته تجربه تیم آموزشی VChess می باشد .

در این پکیج برای شما کتابی نیز آماده شده است که نوشته اینجانب  (آرمان گلبیدی) که به صورت پی دی اف برای شما قرار داده شده است .

همراه با پکیج یک جزوه راهنما قرار داده شده که من اکیدا توصیه می کنم این جزوه را قبل از هر کاری مطالعه کنید .

و علاوه بر هدایا شما سه DVD را خواهید داشت که شامل همان ۱۵۰ ساعت فیلم آموزشی است .

کتاب فارسی آموزش شطرنج

کتاب جامع شطرنج

دلم می خواست این کتاب را به صورت چاپی در اختیار علاقه مندان قرار دهم تا نشود آن را نشر داد امّا واقعیت امر این است با پیشرفت تکنولوژی, بی تردید باید آسایش و رفاه برای شما علاقه مندان فراهم آید.

از همین رو ما هم چون تا به حال هیچ موردی را از جامعه شطرنج بازان ندیدیم که سلب اعتماد شود نسخه PDF را قرار دادیم تا در هر مکان و زمانی که خواستید از آن استفاده کنید امّا توجه داشته باشید که آن را جایی نشر ندهید .

این کتاب کاملترین و دقیق ترین کتاب در همه زمینه های شطرنج است . وبی شک اولین کتاب فارسی با ۳۰۰۰ صفحه آموزش است که ویژگی بارز آن مکمل بودنش با آموزش های مالتی مدیاست .

شروع یادگیری شطرنج

از کجا شروع کنیم

زمانی که پکیج به دست شما رسید اولین کاری که می کنید دفترچه راهنما را با دقت بخوانید در آن تمامی امکاناتی که برای شما فراهم شده نحوه بهره برداری ازش یاد شده .

در دفترچه راهنما نحوه برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام دهید برایتان آورده شده و شما با بهره گیری از این دفترچه بهترین بازده را در کمترین زمان خواهید داشت .

منابع آموزش شطرنج

از کدام منابع شروع به مطالعه کنیم

DVD ها جزءاصلی آموزش شما هستند . قبل از اینکه شروع کنید به مطالعه‌ی آن ها حتما سعی کنید در قسمت تعیین سطح شرکت کنید و پس از شرکت در تعیین سطح متناسب با سطحتون از مواد آموزشی داخل DVD ها بهره ببرید

برای تعیین سطح به این قسمت مراجعه کنید : تعیین سطح

در داخل این DVD ها ترم های آموزشی برای شما به صورت دسته بندی شده قرار دارند که با توجه به نتیجه تعیین سطحتان باید از ترم متناظر با سطحتان شروع به مطالعه کنید .

نحوه مطالعه و یادگیری شطرنج

نحوه مطالعه

شما به عنوان یک شطرنج باز باید یک برنامه حل محاسبات و یک برنامه بازی و تحلیل آن و یک برنامه مطالعاتی داشته باشید .

بدین منظور در محتویات هر DVD برای شما کتاب های اضافه بر سازمان به علاوه نرم افزار های کاربردی قرار داده شده است که شما می بایست آن ها را طبق برنامه ای که پشتیبان به شما می گوید مطالعه و جلو بروید.

یادتان باشد شما باید روز اوّل فیلم آموزشی را ببینید و روز دوم از روی جزوه درس مربوطه را می خوانید و بدان شک برنامه محاسباتی برای شما در اولویت اوّل قرار دارد.

برای آشنایی با  محتوای دوره های درون DVD   برروی لینک زیر بزنید لینک دانلود

بیشتر بخوانید : برای آشنایی با محتوای دوره های درون DVD این فایل را دانلود کنید : Download

آموزش کامل شطرنج

هدیه نخست : پایان ناپذیر می شوید

با تهیه این پکیج تا زمانی که من زنده باشم تمام آموزش هایی که تا پایان عمر در گروه آموزشی VChess ضبط شود به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

و شما می توانید هر سه ماه یک بار در خواست نسخه به روز را به ما بدهید تا بسته آپدیت شده برای شما پست گردد و تنها هزینه ، هزینه پست است که پرداخت خواهید کرد پس همیشه به روز خواهید بود .

آموزش از بتدا تا انتهای شطرنج

دومین هدیه : بی نهایت می شوید

در داخل پکیج برای شما یک کارت قرار داده شده که برروی آن مشخصات شما نوشته و علاوه بر آن یک کد کاربری که با استفاده از این قادر خواهید بود در سراسر سایت به سفر و تجربه بپردازید .

حتی دوره بی نظیر “محاسبات ” که در ماه های آتی به سایت اضافه خواهد شد برای شما کاملا رایگان خواهد بود.

پس در حفظ کارت کوشا باشید . شما با این کارت در آموزشگاه شناخته خواهید شد .

در آینده امکانات ویژه دیگری نیز برای کارت شما به وجود خواهد آمد که فعلا قصد ندارم اینجا در موردش صحبت کنم .

کلاس های مجازی آموزش شطرنج

سومین هدیه : حضور رایگان در تمامی کلاس های مجازی

برگزاری کلاس های متعدد مجازی و گروهی در تلگرام ,سروش ,گپ و سایر پیام رسان ها از آن دسته امکانات کم نظیر است .

به جای اینکه میلیون ها پول و از آن مهم تر پول خرج کنید تا در یک جامعه شطرنجی به بحث و تبادل نظر بپردازید . با گوشی خودتان به اردوهای آموزشی دعوت خواهید شد .

و این اردوها برای همیشه برای خریداران پکیج کاملا رایگان است . یکی از مواردی که کد کاربری روی کارت نیز به کارتان خواهد آمد در همین مورد است .

پشتیبانی و پاسخ به سوالات شطرنجی

پشتیبانی و پاسخ به سوالات شما

بدون شک در حین مطالعه برای شما سئوالاتی پیش می آید و باید بدانید چه زمانی و چگونه وارد مسابقات شوید .

از مسابقات کشوری با خبر شوید . یا اردوهای رایگان آموزشی به شما اطلاع داده شود و همه این موارد . فقط با وجود پشتیبان برای شما امکان پذیر است . که نام پشتیبان و شماره همراه ایشان برای شما در جزوه راهنما آورده شده است .

شما از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ صبح و از ۴ بعد از ظهر تا ۹ شب می توانید با پشتیبان خود تماس تلفنی برقرار کنید و به صورت پیامکی یا در شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴  ساعته در ارتباط باشید .

تهیه پکیج آموزشی شطرنج

نحوه تهیه پکیج

شما می توانید در انتهای همین پست برروی دکمه پرداخت زده و پکیج مد نظر خود را به صورت آنلاین تهیه کنید و یا آنکه مبلغ را به شماره کارت ۵۰۵۷۸۵۱۰۰۶۶۹۶۷۱۷   به نام آرمان گلبیدی بانک ایران زمین واریز نمایید.

همچنین قبل از تهیه پکیج حتما با یکی از شماره های ۰۹۱۳۵۷۷۷۶۱۳ یا ۰۹۳۹۸۵۶۱۶۷۲ تماس گرفته تا هم آدرس خود را داده و هم اگر قبل از تهیه پکیج سوالی دارید شما را راهنمایی کنیم .

درخشش شما در شطرنج ایران

درخشش ایران در جهان است 

قیمت : ۳۲۰ هزار تومان

RIAL 3,200,000 – افزودن به سبد

 

 1. احسان غلامزاده says:

  سلام به استاد بزر گواری چون شما۲سوال
  ۱ایا دراین پکیج ریتینگ ما به۲۰۰۰میرسد؟
  ۲باخرید این بسته ما انرا دم در منزل تحویل می گیریم یا نه؟

  • آرمان گلبیدیآرمان گلبیدی says:

   سلام متشکرم وقت شما هم بخیر
   در پاسخ به سوال اول شما :
   بله این پکیج شما را به ریتینگ ۲۰۰۰ و حتی فراتر از آن خواهد رساند البته این پکیج نیست که شما را به ریتینگ ۲۰۰۰ می رساند بلکه کوشش و تلاش شما را هدف مند خواهد کرد و شما می دانید کی و کجا چه مطالعه کنید و در چه مرحله ای هستید به عبارتی به جای کار انفرادی با همدیگر برای رسیدن یک هدف تلاش خواهیم کرد .

   پیرو سوال دوم شما :
   بله پکیج به صورت سه دیویدی و یک دفترچه راهنما و یک کتاب به صورت پی دی اف خواهد بود . ومزیت بارز آن این است که شما هر ۳ ماه یک بار می توانید در خواست ارسال اپدیت جدید را داشته باشید که این یعنی دیگر نیازی به خرید هیچ آموزشی نخواهید داشت و فقط هزینه پست را تقبل می کنید
   موفقیت شما آرزوی ماست جناب غلامزاده

   • احسان غلامزاده says:

    سپاس
    ویک سوال دیگر (ببخشید اما چه جوری می توانیم اعتماد کنیم که این پکیج به دست ماخواهد رسید ومشکلی پیش نمی اید

    • آرمان گلبیدیآرمان گلبیدی says:

     سلام مجدد جناب غلامزاده
     شما می توانید با من یا اقای خسروی قبل از تهیه پکیج در تماس باشید .
     از جانبی بنده مربی و داور فدراسیون هستم و در صورتی که پکیج سر موقع و در زمان تعیین شده به دستتون نرسید شما می توانید از گروه آموزشی وی چس شکایتی تنظیم کنید .
     الان حدود ۴۰۰ هنرجو این پکیج را تهیه کرده اند و خدا را شکر تا کنون مشکلی نبوده .
     موفق و پیروز باشید🌷

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =